Päevatoimetaja:
Katrin Lust
Saada vihje

VAATAJA KIRI «Kuuuurija» saates olnud treeneri klient: kui raha tõttu trennidest loobusin, pakkus ta mullegi seda «kerget teenistust»

Copy
Edvard
Edvard Foto: Kaader saatest/Kanal2

Esmaspäeval oli saates lugu sellest, kuidas tallinlanna kaotas nägusa treeneri tõttu netikelmidele 20 000 eurot. Pärast saadet võttis toimetusega ühendust kõnealuse treeneri kunagi klient, kes väidab, et mees tutvustas ka talle seda «äriplaani».

«Kuuuurija» saates rääkis 24-aastane Anna sellest, kuidas nägus jõusaalitreener ta 20 000 eurot vaesemaks tegi.

​Nimelt uuris 24/7 Fitnessis trenne andnud Edvard ühel hetkel naiselt, kas too sooviks lisaraha teenida. «Ta rääkis, et ta ei paku seda igale inimesele ja ütles, et ta ise tegi seda ja kõik on hästi, kõik on korras, et kas sa ei usalda mind,» meenutas Anna.

Tagasi üles