Allan Jaakus leiab, et lubamatu on tema suunas iroonitseda

Allan Jaakus

FOTO: Rakvere Linnavolikogu istung

Möödunud nädalal avaldasime "Kuuuurija" veebis video sellest, kuidas Rakvere Linnavolikogu liige Allan Jaakus (Eestimaa Rohelised) tuli koosolekule valges skafandris. 

Tema väljanägemist filmis koosolekul teine volikogu liige - Anti Poolamets- kelle meelest oli mehe käitumine koosolekul üsna kummaline. Ka teised volikogu liikmed tegid Jaakuse skafandri kohta märkuse. 

Vaata videot siit.

Nüüd on aga Jaakus püha viha täis ja leiab, et teistest volikogu liikmetest oli lubamatu tema suunas iroonitseda. Avaldame Allan Jaakuse kirja Katrin Lustile muutmata kujul. 

Tere!

Olukorras. kus mind suunatakse nn. arsti juurde, mõnitatakse minu valijaid, soovitatakse koju jääda, ajakirjandusel jääb õigust üle mõnitada, pean ennast lihtsate õigustega kaitsma (ka kohtus).

Minu tegevus volikogu liikmete kaitsmisel: https://virumaateataja.postimees.ee/6926749/piltuudis-kostumeeritud-linnavolinik-kurtis-istungil-kehva-tervist?fbclid=IwAR0qA9Cx9e37SBjTcUD31ue8rYLu2Dy5HFFk9qUpOfl9SHgvvqRaHQRay0o

Kuidas käitub seaduse järgi Riigikogu: kuulake alates 4.30 - kuni 5.30  https://vikerraadio.err.ee/1062142/uudis-mirko-ojakivi/1029117?fbclid=IwAR2wjOYO0H0CyuRIEkFOV-u8YzDYpALFGvxNTwhHFNJj8oyvnA68HnZKsN0

Minu õigus on osaleda istungil, mitte keegi ei tohi ega pole õigust mind koju saata!

Kui ma olen haige, pean teisi liimeid kaitsma ja kasutama kas skafandrit, tekikotti või kaitseülikonda, aga mitte keegi ei tule mulle selgitama, et ma olen rohkem ebakompetentsem kui IIvari Padar!

Eelnevalt lähtudes, palun ajakirjandusel muuta eelmärgitud postitust konkreetse vabandusega ja Kuuuurijal lisada selgitused!

Lisamaterjal: https://kuuuurija.postimees.ee/6928031/vaata-videot-eestimaa-roheliste-erakonna-liige-osaleb-istungil-kaitseulikonnas

Harjugem olukorraga, mis meid ümbritseb ning kaitske teisi.... ja ennast! 

Vastutama peab ja ette nägema peab!

Allan Jaakus