VIDEO: Naljakas juhtum vanalinnas - tuntud trikimootorrattur ja tema autoelamu

FOTO: Mattie Griffin Facebook

Eile õhtul võis Tallinna vanalinnas märgata Mercedes Benzi autoelamut, millel suurelt kirjas maailmakuulsa trikimootorrattur Mattie Griffini nimi. Griffin on pärit Iirimaalt, ta on maailmakuulus kaskadöör ja BMW firmanägu. 2008. ja 2009. aastal tituleeriti teda kui maailma esiviies olev trikimootorrattur.

Samal ajal kui suur osa eestlasi jalutas autost mööda, peatusid selle juures aga peamiselt just välismaalased, kes tegid auto juures pilti. Nii mõnigi neist ootas Griffinit lausa kümmekond minutit, et temaga päris elus kätt suruda. Kaubik oli tühi ja rooli taga istus vaid armas koer.

"Kuuuurija" meeskond võttis Mattie Griffiniga ühendust ja küsis, mida mees hetkel Eestis teeb? Griffin vastas kiirelt ja sõbralikult, kuid oli küsimuse üle üllatunud, "Olen hetkel Iirimaal ja kindlasti mitte Eestis, aga tean selle segaduse põhjust," kirjutas ta "Kuuuurija" meeskonnale, "Ma müüsin hiljaaegu maha oma kaubiku ja palusin ostjal reklaamkirjad sellelt maha võtta. Ilmselt pean kaubiku ostjale seda meelde tuletama, kui minu kirjadega buss endiselt ringi sõidab."

Mattie Griffini endine autoelamu ja koer vanalinnas, Tallinnas:

Vaata Mattie Griffini, lähemale miljoni jälgijaga, Facebooki lehte siit:

Mattie Griffin Facebook

Mattie Griffini osavamad trikid on nähtavad siin: