P, 2.04.2023

Pervert lõigub endiselt Pirita välikäimlaid

Kuuuurija
, Kuuuurija
Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Välikäimlate tühjendamine
Välikäimlate tühjendamine Foto: Peeter Kümmel / Sakala

Paar nädalat tagasi kirjutas „Kuuuurija“ sellest, kuidas tundmatud perverdid olid teinud Pirita jahisadama juures välikäimlatesse piiluaugud.

Pirita Linnaosa Valitsus reageeris „Kuuuurija“ uudisele juba samal päeval ja paikas piiluaugud kiiremas korras kinni. Täna saatis aga üks kohalik elanik meile uue foto Pirita välikäimlast ja teatab, et käimlasse on tekitatud uus piiluauk. „Kuuuurija“ loodab, et kohalikud elanikud saavad teada, kes on see pervert, kes nende välikäimlatesse neid salapäraseid auke tekitab.

Pirita välikäimla piiluauguga
Pirita välikäimla piiluauguga Foto: Lugeja foto

Pirita linnaosavalitsus pöördus rikutud välikäimla pärast politsei poole.

Pirita Linnaosa Valitsuse vastulause Kuuuurijale

30.08.2019

30. augustil k.a kirjutas Kuuuurija (https://kuuuurija.postimees.ee), et Pirital Kalevi jahtklubi lähedal asuvasse välikäimlasse on taas puuritud piiluauk.

Pirita Linnaosa Valitsus on toimunust informeerinud Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalametit. Amet on olukorra lahendamiseks võtnud ühendust välikäimlate paigaldamise ja hooldamisega tegeleva ettevõttega, kes on lubanud rikutud välikäimla kiiresti korda teha.

„Rikutud välikäimla vahetatakse korras käimla vastu tänase päeva jooksul,“ ütles Pirita linnaosa vanem Tõnis Liinat. „Samuti on linnaosavalitsus palunud toimepandud rikkumist uurida politseil ning vaadata salvestisi valvekaameratest,“ lisas ta. „Kutsun inimesi sellisest teguviisist viivitamatult teada andma Pirita Linnaosa Valitsusele, politseile või Tallinna Munitsipaalpolitseile telefonil 645 7600, 112 või 14 410,“ sõnas Liinat.

Parimatega

Merike Pinn 

Facebook Messenger Twitter Whatsapp
Comments
Märksõnad
Tagasi üles