E, 28.09.2020

Transsoolise väidetav EKRE ori: See, mida Susanna-Leedi saates rääkis on täielik väljamõeldis!

Susanna-Leedi

FOTO: Kuvatõmmis Kuuuurija

Täna hommikul võttis Katrin Lustiga ühendust EKRE liige, kes palus antud loos jääda anonüümseks, kuid teatas, et just tema on see inimene, kellest rääkis möödunud nädala "Kuuuurija" saates transsooline Susanna-Leedi.

Naine rääkis saates sellest, kuidas paljud hetero mehed käivad tema juures orjaks ja kuidas ta raha eest peksab ja alandab neid. Väidetavalt käib transsoolise juures piitsa saamas ka üks EKRE liige.

"Ma mõtlesin nädal aega, kas võtan ühendust või mitte aga seda asja ma ei saa niimoodi jätta," rääkis mees Lustile avaldades ka oma nime.

Tema sõnul oli lugu alguse saanud sellest, kui ta üritas päästa transsoolise Susanna-Leedi juures elavat noort tütarlast, kes elab tema Mustamäe korteris, kuna tal pole kuhugi mujale minna.

"Tegu on õnnetu tüdrukuga ja ma üritasin teda sealt ära saada. Kui Susanna-Leedi sellest teada sai, lubas ta mulle kättemaksuks just seda juttu, mida ta "Kuuuurija" saates rääkis. Ta ähvardas, et hakkab avalikult rääkima, et ma olen tema ori jne. Nüüd jõudis see hetk siis kätte," kirjeldas mees olukorda, "Mina ei ole Susanna-Leedi korteris mitte kunagi käinud ega tema ori olnud. Ta lihtsalt valetas terve Eesti rahva ees ja tõmbas mängu veel ka meie erakonna. Selline käitumine on alatu."

Katrin Lust helistas Susanna Leedile ja küsis, kas ta tunneb meest, kes meiega ühendust võttis. Transsooline Susanna tunnistas, et mees on talle tuttav ja tõepoolest teab ta teda läbi oma elukaaslase, kes oli selle kõne hetkel ka Susanna kõrval.

Katrin Lust palus toru otsa neiu, et küsida, kas vastab tõele, et noorel naisel pole kuhugile minna ja ta on sunnitud Susanna juures elama. "Ma käin iga päev tööl aga mul ei jätku sellest üürirahaks. Ma tõesti ei taha siin olla, sest see on väike korter ja tülitseme Susannaga tihti aga muud võimalust mul pole," rääkis naine, kellele tuli meiega ühendust võtnud mehe nimi samuti tuttav ette.

Susanna Leedi teatas kõne lõpus Lustile, et antud EKRE liige tõesti tema juures orjaks ei käi ja see on hoopis keegi teine EKRE liige. Kes see inimene on, seda Susanna-Leedi meile avaldada ei soovinud.

"No nüüd läheb asi ikka eriti hulluks." ehmatas selle jutu peale EKRE liige, kes meiega ühendust võttis, "Varsti käivad Helmed isiklikult tema juures. Kui sellist laimu levitada siis tuleb sinna juurde öelda ka nimi ja tuua esile faktid, mitte levitada anonüümset laimu erakonna kohta. See, mida Susanna-Leedi teeb on temast väga alatu. Sellise anonüümse laimu levitamine on lubamatu" ütles mees.