Eesti Facebooki grupis toimub veebiporno

Facebook.

FOTO: DADO RUVIC/REUTERS/Scanpix

Facebooki grupis „Eestlaste Kolmnurk“ harrastatakse otse-eetris seksida. Veebruari alguses tegi “Kuuuurija” loo Facebooki grupist nimega Eestlaste Kolmnurk, millel on tänaseks üle 70 000 jälgija. Saates rääkisime Tartu neiust Mari-Liisist, kes tarbis alkoholi ja seejärel tegi otseülekande (laivi) ning sai sadadelt inimestelt põlastavaid kommentaare.

Viimasel ajal on aga Kolmnurga kogukonnas lahti läinud uus trend. Osa neide näitab vaatajate numbrite ülevalhoidmiseks paljaid rindu või katsub ennast. Kolmnurga jälgijad on näinud ka otse-eetris seksimist, millest viimane juhtum leidis aset alles eile. Kolmnurga administraatorid said siiski videole kiiresti jaole ja blokeerisid selle netiavarustest. Kärmemad jälgijad suutsid video juba oma arvutisse salvestada ja video ringleb juba netiavarustes. Katrin Lust küsis Eestlaste Kolmnurga administraatorilt ja omanikult Enriko Bogdanovilt, mis grupis viimasel ajal toimub?

„Ei oska seda lühidalt kommenteeridagi enam! Ajuvaba lihtsalt mida Eesti kodanik suudab otse-eetris korraldada, arvestades seda, et korduvalt on kõiki hoiatatud ning nii muuseas on sellest ka veel saade tehtud! Endiselt jäävad märkseks mul samad sõnad mis said saates öeldud.“ kommenteeris grupi administraator. „Väga hea, et ühe videoga suutis meil meeskond kohe reageerida ning 1 sai oma aja lõpuni ära käia..“ lisas grupi omanik.

„Kuuuurija“ tuletab meelde oma saadet, kus Mari-Liisil läks kuid aega, et oma purjus olekus tehtud video netiavarustest eemaldada. Üks purjus peaga tehtud laiv läks naisele maksma peaaegu töökoha ja hingerahu!

Tagasi üles