Eesti Muusikaauhinnad 2020

«Kuuuurija» saates olnud kassisõprade annetuste koguja tegutses juba aastaid

Kass

FOTO: Konstantin Sednev / PM / Scanpix Baltics

Eelmisel esmaspäeval oli eetris saade, mis käsitles Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ tegemisi. Pärast saadet on Katrin Lust aga saanud vaatajatelt jätkuvalt kirju ja inimesed saadavad MTÜ kohta oma kogemusi ja küsimusi.

Selle MTÜ juht Katrin Gaver väitis Katrin Lustile “Kuuuurija” saates, et enne selle MTÜ asutamist (aastal 2017) tema loomade tarvis annetusi ei kogunud. Meile on tänaseks laekunud kümneid kirju, kus inimesed väidavad, et Gaver ei rääkinud tõtt ja kogus siiski kasside heaks annetusi ka varem.

“Mind väga häiris, et ta ütles, et enne MTÜ-d raha ei kogunud- samas ma ju ise saatsin kassi heaks raha tema isiklikule kontole. Kuidas ta saab nii valetada?” kirjutas meile üks anonüümsust palunud kodanik, kes tõestas oma juttu sellega, et saatis meile panga väljavõtte ülekandest.

Ka teised kodanikud olid hämmastunud, et Gaver väitis, et annetusi enne MTÜ-d ei olnud ja saatis meile Gaveri postitusi aastast 2016, mil tõesti Eesti Kassisõprade Kogukond MTÜ veel ei eksisteerinud ja annetused läksid proua Gaveri erakontole.

Küsisime vastulauset ka Gaverilt endalt, kuid naine ei soostunud meie kirjale kahjuks vastama.

Avaldame kuvatõmmised annetusi küsinud kuulutustest ning ülekande tõestuse:

Katrin Gaver ja annetused

FOTO: Kuvatõmmis Facebook

Katrin Gaver ja annetused

FOTO: Kuvatõmmis Facebook

Katrin Gaver ja annetused

FOTO: Kuvatõmmis Facebook

Katrin Gaver ja annetused

FOTO: Kuvatõmmis Swedbank

Tagasi üles