Eesti Muusikaauhinnad 2020

«Kuuuurija» saates olnud juuksuri kohta laekub murekirju

Juuksur Jaanika

FOTO: Kuvatõmmis Kuuuurija

Eilses “Kuuuurija” saates uuris Katrin Lust Viimsist pärit Monica nässu läinud soengut. Monica maksis juuksur Jaanikale 800 eurot, kuid sai enda sõnul vastu väga jubedad juuksed.

Kohe peale saadet kirjutas meile veel üks Jaanika klient. Ka tema väitis meile, et tal oli sama juuksuriga halb kogemus.

Avaldame pettunud kliendi kirja täismahus:

Tere Katrin!

Vaatasin täna Su saadet juuksur Jaanikast. Mäletan, ka mina tegin kord vea, vahetasin ühe korra puht sportlikust uudishimust juuksurit. Mul olid pikad ilusad juuksed. Juuksur Jaanika lõikas luba küsimata mu pikad juuksed maha. Leppisime kokku, et ta võtab maksimaalselt 2cm, võttis aga 15cm. Mul oli nutt kurgus kui sealt tõusin ja juukseid tagant nägin. Pärast seda lubasin endale, et ei iial vaheta oma juuksurit.

Põhjus miks lõikas oli see (ta enda selgitus), et mul juuksed nii kuivad ja katki. Oli november ja juuksed olid särtsu täis. Ta oma kunstküüntega “kammis” mu juukseid kuniks need särtsu täis lõid ja ütles, et vaata kui katki on. Ütlesin, et ei luba rohkem kui 2cm ja tulemuseks oli lühikesed juuksed.

Kuna meile on kirja saatja nimi teada, siis küsisime juuksur Jaanikalt vastulauset:

Ma kahjuks ei mäleta seda tütarlast. Ta ei ole mu sõbralistis ega me pole ka suhelnud läbi messengeri. Ühte ma tean kindlasti, et ma mitte kunagi ei lõika kellegi juukseid rohkem kui nad lubavad ja pigem venitab seda pikema aja peale, et mitte tekitada inimesele ebamugavust. Kindlasti annan kaasa kodused soovitused, millega toetada juukseid.